close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

تبلیغات

ما را دنبال کنید

جستجوگر

آمارگیر

 • :: آمار بازديد
 • بازديد امروز : 15
 • بازديد کلی : 84,844
 • :: اطلاعات شما
 • آی پی : 3.80.55.37
 • مرورگر :
 • سيستم عامل :

تبلیغات

کدهای اختصاصی

افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

 • افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  تعداد زیادی از افراد مشهور پس از رسیدن به ثروت افراد دیگر را در نظر نمی‌گیرند و خودخواه میباشند اما باید دقت داشته باشید که بعضی دیگر نیز ثروت هاي کلان خود را می بخشند.در بین ستاره هاي بیشماری که در جهان میباشند، بعضی از انها با انجام کارهای خیرخواهانه و سخاوتمندانه شان جای خاصی در دل مردم و هوادارانشان پیدا کرده اند. با ما همراه شوید تا با تعدادی از این چهره هاي سخاوتمند آشنا شوید.

  استورمزی
  استورمزی، خواننده معروف بریتانیایی هفته قبل با کار سخاوتمندانه‌اي که کرد، مورد دقت رسانه‌ها قرار گرفت؛ او بعد از آن که متوجه شد یک دانشجوی آکسفورد برای آنکه بتواند به هاروارد برود، پول لازم دارد، تصمیم گرفت به او کمک کند.

  فیونا آسیدو، دانشجوی دانشگاه آکسفورد، برای جمع کردن پولی که لازم داشت، به سراغ یکی از سایت ‌هایي رفت که به شما امکان میدهند برای جمع کردن پولی که لازم دارید، کارزار به راه بیندازید. با باز کردن حساب کاربری در این سایت‌ها شما می توانید درمورد کاری که برایش پول لازم دارید، توضیح دهید و از دیگران بخواهید که به شما کمک مالی کنند.
  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  فیونا در این سایت نوشت که برای رفتن به هاروارد ۱۲ هزار پوند لازم دارد. یکی از دوستان او در یک توییت خطاب به استورمزی، از او خواست که به فیونا کمک کند و می توانید حدس بزنید که این خواننده چه کرد: همان روز ۹ هزار پوند به فیونا کمک کرد.

  فیونا میگوید: “سورئال بود.”

  “یک شوک لحظه‌اي بود. باورم نمی‌شد. هنوز تحت‌تاثیر کاری هستم که او انجام داد.”در عوض، یکی از دوستان فیونا در توییت دیگری خطاب به استورمزی نوشت که برای تشکر، وی را در رستوران نندوز مهمان خواهد کرد. او هم جواب داد: “قبوله!”استورمزی تنها چهره سرشناسی نیست که برای کمک به هوادارانش دست به جیب می شود.

  نیکی میناژ

  کمتر از یک ماه پیش، نیکی میناژ در توییتر مسابقه‌اي به راه انداخت و گفت که برنده مسابقه را از هر کشوری در جهان که باشد، به کشور آمریکا می برد تا در لاس وگاس با هم خوش بگذرانند. علت این کارش چه بود؟ صرفا چون “مامانتون پول کافی درمیاره”.در جواب، یکی از طرفدارانش در توییتر از او پرسید: یعنی می‌خوای پول شهریه منو بدی؟

  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  گرچه که نیکی میناژ پول را داد. او توییت کرد: “پولش را میدهم اگر نشان دهید که A «بالاترین نمره در ارزیابی تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها» گرفته‌اید و من هم بتوانم تایید آن را از محل تحصیل شما بگیرم.”او اضافه کرد: “چه کسی می خواهد وارد چنین مسابقه‌اي شود؟ جدی میگویم. لازم هست رقابت را رسما به راه بیندازم؟”

  نیکی میناژ بقیه روزش را صرف جواب دادن به حدود ۳۰ توییت دیگر کرد با این وعده که شهریه، قرض و وام چند نفر را می پردازد یا چیزی راکه لازم دارند، برایشان می خرد. او از این افراد خواست که اطلاعات حساب بانکی‌شان را برایش بفرستند و اضافه کرد که یکی دو ماه دیگر دوباره کار مشابهی می کند.

  کریسی تیگن

  ماه قبل، مرسدس ادنی برای جمع کردن پولی که برای ثبت‌نام در یک آکادمی زیبایی لازم داشت، کارزاری اینترنتی به راه انداخت. شهریه آکادمی ۵ هزار و ۹۹۵ دلار بود.

  اندکی بعد، یعنی وقتی که کمی بیش از ۳۰۰ دلار از این پول جمع شده بود، کریسی تیگن، مدل معروف و مجری برنامه‌هاي سرگرم‌کننده، متوجه این کارزار شد و تصمیم گرفت بقیه پول، یعنی حدود ۵ هزار و ۶۰۵ دلار باقی‌مانده را بپردازد. او در یک پیام نوشت: “برای مدتی طولانی ناظر شور و اشتیاقت برای اینکار بودم و خیلی هیجان زده‌ام که شاهد تحقق این رویای تو باشم.”
  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  مرسدس با انتشار رسید ثبت‌نام خود نوشته هست: “همه ي شب گریه کرده‌ام. امروز صبح موقع پرداخت پیش‌قسط ثبت‌نامم هم گریه می کردم. مدت‌ها بود که تا این حد شاد نبوده‌ام.”

  تیلور سویفت

  تیلور را شاید بتوان ملکه کارهای خیریه دانست. او برای خیلی از طرفدارانش همانند یک مادرخوانده جادویی بوده هست؛ قسط دانشجویی انها را پرداخت کرده، آن ها را با فرستادن هدیه‌هاي کریسمس غافلگیر کرده، به طور غیرمنتظره به مهمانی‌هاي قبل و بعد از عروسی آن ها رفته و برای ملاقات با آن ها وقت گذاشته هست.

  یک‌بار یکی از هوادارانش که دختری یازده ساله بود، نتوانست به کنسرت تیلور سوئیفت برود، چون مجبور شده بود برای درمان سرطان خون در بیمارستان باشد. واکنش این خواننده چه بود؟ ۵۰ هزار دلار به این دختر کمک کرد. یک بار دیگر، بعد از مرگ یکی از هوادارانش در یک تصادف ۵ هزار دلار برای فراهم سازی هزینه تدفین او کمک کرد.
  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  گرچه تیلور سوئیفت فقط هوای طرفدارانش را ندارد. سال قبل و بعد از خرابی‌هاي ناشی از سیل در لوئیزیانا یک میلیون دلار به آسیب‌دیدگان کمک کرد.

  جورج مایکل

  جورج مایکل با چندین خیریه بزرگ کار میکرد، از جمله حق امتیاز تعدادی از آهنگ‌هایش را به چند خیریه فعال در اساس مقابله با قحطی در اتیوپی، اچ‌آی‌وی و کمک به کودکان بخشیده بود.در عین حال، به طور مخفیانه هم به خیلی‌ها کمک کرده بود و ماجراهای مربوط به چند مورد از بذل و بخشش‌هاي سخاوتمندانه‌اش کمی بعد از مرگ او منتشر شد.

  از جمله یک زوج گفت که وقتی برای فراهم سازی هزینه لقاح مصنوعی خود درمانده بودند، او ۱۵ هزار پوند به انها کمک کرد. یک نفر هم گفت که وقتی دانشجوی پرستاری بود و بعنوان پیشخدمت کار می کرد، جورج مایکل پنج هزار دلار برای پرداخت قرض‌هایش به او کمک کرده هست.
  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  همین طور بعد از مرگ جورج مایکل معلوم شد که او به طور ناشناس در یک مرکز کمک به بی‌خانمان‌ها کار می‌کرده هست.

  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  ساندرا بولاک

  اسوند پترسون ۸۶ ساله سال‌ها در هتل بورلی‌هیلز کار کرده بود، اما ماه قبل مشخص شد که او بی‌خانمان شده هست و گاه برای سه یا چهار روز خوراکی برای خوردن ندارد، در نتیجه کارزاری اینترنتی به راه افتاد تا برایش پول جمع کنند.وقتی ساندرا بولاک، هنرپیشه معروف هالیوود متوجه ماجرا شد، پنج هزار دلار به این کارزار کمک کرد و در یک پیام خطاب به اسوند نوشت: “همه ي‌چیز درست خواهد شد.”
  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

   به گزارش پارس ناز براساس تازه‌ترین خبرها، اسوند هم اکنون یک منزل اخیر پیدا کرده هست و پول به اندازه‌اي جمع شده هست که هزینه اجاره منزل وی را تا یک سال فراهم سازی می کند.

  کالین فارل
  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  افراد مشهور که بخشنده و سخاوتمند هستند

  در سال ۲۰۰۷ میلادی وقتی کالین فارل برای شرکت در یک جشنواره فیلم در تورنتو بود، ۲ هزار و ۱۰۰ دلار به یک مرد بی‌خانمان کمک کرد؛ وی را به خرید برد، برایش لباس و کیسه خواب خرید و به او پول کافی داد تا بتواند یک اتاق اجاره کند.

ارسال نظرنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

نظرات ارسال شده